Hakkımızda

Asilnur Kimya

2008 yılında kurulan şirketimiz, kişisel bakım, kozmetik ve temizlik ürünleri kategorilerinde yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünlerini sürekli geliştirerek Türkiye, Avrupa, Orta Doğu ve Asya pazarlarında üretici olarak faaliyet göstermektedir.

Diş macunları, ağız çalkalama suları, sabunlar, şampuanlar, duş jelleri, vücut bakım ürünleri ve evsel temizlik ürünleri üreterek insanların kişisel bakımlarını sağlıyor ve sağlıklı yaşamlarına katkıda bulunuyoruz. Ham maddelerimizi dünyanın dört bir yanındaki güvenilir tedarikçilerden özenle temin ederken, insan sağlığına, çevrenin korunmasına ve sürdürülebilirliğe değer veriyoruz.

Tarihçe

2008

Her şey 2008 yılında Türkiye'de doğal içerikli bir diş macunu yaratma ilhamıyla başladı. Ekibimiz, zararlı kimyasallar içermeyen tamamen doğal bir diş macunu tasarlamak için bir araya geldi. Burası OrbilLife markasının doğduğu yer ve çevresel olarak sürdürülebilir ve doğal içeriklerden oluşan yenilikçi sağlık ve bakım ürünleri ailesinin başlangıcıydı.

2012

Diş macununda doğal içerik için OrbilLife'ın geliştirilmesiyle birlikte, daha fazla ürün ekleyerek inovasyon ivmesini takip ettik. Bu marka artık şampuanlar, duş jelleri ve el sabunları da dahil olmak üzere bitki bazlı bir ürün ailesini temsil etmektedir. Doğal ve sürdürülebilir ürünlere olan bağlılığımız BioOrbil, Feradisin ve OrbilLife markalarının temelini oluşturmaktadır.

2015

Şirket olarak büyümemiz, bir üretici olarak kapsamımızı genişletmek için teknolojiye yatırım yapma ihtiyacını da beraberinde getirdi. Müşterilerimizin sevdiği daha fazla ürün yaratma hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemek için alan yaratmamız ve gerekli makineleri almamızla birlikte daha büyük ölçekli üretim yapabilme kabiliyetimiz gerçeğe dönüştü.

2020

Tüm bu genişleme ve büyümeyle birlikte, uluslararası pazarda ortaya çıkan fırsatları görmeye başladık. Avrupa, Orta Doğu ve Asya'da ortaklıklar geliştirerek yüksek kaliteli üretim hizmetlerimizi ve markalarımızı çeşitli ve önemli sektörlere sunduk. Dünyanın dört bir yanındaki müşteriler için cazip olan sertifikalı üretim standartları sunuyoruz.

İnsan sağlığına ve çevreye duyarlı, güçlü üretim ve Ar-Ge altyapısı ile müşterilerinin ihtiyaçlarını her zaman en üst düzeyde karşılayan, yenilikçi ürünleri ile kişisel bakım ürünleri sektöründe öncü bir kuruluş olmak.

İnsanların günlük yaşamlarını kolaylaştıran ve daha iyi hale getiren yenilikçi ürünlerden oluşan bir portföy ile dünya çapında tanınan güvenilir markalar oluşturmak. Yüksek kaliteli kişisel bakım ürünleri geliştirerek insanların en iyi şekilde görünmelerine ve hissetmelerine yardımcı olmak.

Kalite Sertifikaları

Kaliteli ve çevre dostu üretim sağlıyoruz. Tesisimiz uluslararası standartlarda sertifikalara sahiptir.

ISO 9001:2015 Sertifikası
ISO 14001:2015 Sertifikası
ISO 45001:2018 Sertifikası

GMP
Sertifikası

2008 yılında kurulan firmamız, diş macunu, kişisel bakım ve temizlik ürünleri kategorilerinde yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünlerini sürekli geliştirerek Türkiye, Avrupa, Orta Doğu ve Asya pazarlarında üretici olarak faaliyet göstermektedir.

İletişim

Konum

© 2024 Asilnur Kimya. Tüm hakları saklıdır.